PL | EN
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
im. Karola Szymanowskiego
w Warszawie
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC
Koncert Wielkanocny 23 III 2018 UMFC

Kurs mistrzowski prof. Marzeny Jasińskiej

16-04-2018

Kurs mistrzowski WDN -16.04.2018 prof. Marzena Jasińska

godz.10.00 – WYKŁAD „ Rola świadomego ćwiczenia”

godz.11.00  LEKCJE OTWARTE


1) Agata Perzyna kl.III (godz.11.00-11.30)
 I.Berkowicz Walc
 F.Kuhlau Wariacje

2) Augustyna Sojka kl. III (godz.11.30-12.00)
J.S.Bach Menuet g-moll (Drobne utwory)
A.Diabelli Sonatina F-dur cz.I
H.Lemoine Etiudy F-dur  i C-dur
F.Chopin Polonez g-moll

3) Milena Sojka kl.VI(godz.12.00-12.30)
** wybrane pozycje
J.S.Bach Mała Fuga c-moll
J.Haydn Sonata c-dur cz.I i II
Schmitt Etiuda cis-moll
E.Grieg Elegia

4) Alicja Zakrzewska kl. III (godz.12.30-13.00)
J.S.Bach Inwencja 2gł f-moll
W.A.Mozart Sonatina „Wiedeńska” C-dur cz.III -rondo
T.Paciorkiewicz Etiuda c-moll
G.Miśkiewicz „Hiszpańska pomarańcza”


PRZERWA 13.00-13.30


 6) Zosia Baryło klasa IV (godz.13.30-14.00)
F. Kuhlau Rondo z Sonatiny A dur op. 88
   MacDowell Krąg elfów

 5) Jan Brożek kl. I ( godz.14.00- 14.20)
J.S.Bach - Menuet G-dur
H.Lemoine- Etiuda a-moll op.37
J.Garścia- Małe wariacje op.52

 7) Maria Onuch kl.V (godz.14.20-14.50)
J.S.Bach - Inwencja 3-głosowa E-dur
J.Haydn- Sonata h -moll część I
K. Scharwenka- Tarantella a -moll
F.Chopin - Preludium Des - dur op.28 nr 15

 8) Marianna Dziubecka kl.V (godz.14.50-15.20)
J.S.Bach- Inwencja 3-głosowa h-moll
L.van Beethoven- Sonata G-dur op.49 część I
F. Rybicki- Mazurek fis-moll

9) Andrzej Kwas kl. VI  (godz.15.20-15.50)
 I. Berkowicz Toccata.