PL | EN
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
im. Karola Szymanowskiego
w Warszawie
Budynek SzkołySala KoncertowaStypendyści MKiDN 2015Stypendyści MKiDN 2016Koncert 3.XII.2016 - Big Band Szymanowski Young PowerKoncert 3.XII.2016 Studio im. W. LutosławskiegoKoncert 3.XII.2016 Studio im. W. LutosławskiegoKoncert 3.XII.2016 Studio im. W. LutosławskiegoKoncert 3.XII.2016 Studio im. W. LutosławskiegoKoncert 3.XII.2016 Studio im. W. LutosławskiegoKoncert 3.XII.2016 Studio im. W. LutosławskiegoKoncert 3.XII.2016 Studio im. W. Lutosławskiego

Sukcesy 2014/2015

26-01-2017

Miejsce

Konkurs

Uczeń

Nauczyciel

Grand

Prix

 

Ogólnopolskie Przesłuchania CEA – wiolonczela

 

 

Zofia Sikora

 

Anna Skibińska-Haponiuk

Grand

Prix

I Regionalny Konkurs „Tylko Muzyka” 18 czerwca 2015 Warszawa

Bartosz Kowalczyk

Magdalena Specjał-Barbachowska

 

 

I miejsce z wyróżnieniem

 

III Ogólnopolski Turniej Wiolonczeli i Kontrabasu w Warszawie, listopad 2014

 

 

Wiktoria Osińska

 

Anna Skibińska-Haponiuk

 

Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im. Zdzisławy Wojciechowskiej w Bydgoszczy, maj 2015

 

Wiktoria Osińska

Anna Skibińska-Haponiuk

I miejsce

I Regionalny Konkurs „Tylko Muzyka” 18 czerwca 2015 Warszawa

Zofia Szlachcikowska

Jan Stanienda

Dobromir Lesiak

Jan Stanienda

Tomasz Szymański

Andrzej Jakiełek

 

Ogólnopolskie Przesłuchania CEA - wiolonczela

 

 

 

 

 

Wiktoria Osińska

Anna Skibińska-Haponiuk

Barbara Woźnicka

Anna Skibińska-Haponiuk

 

VI Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy w Sochaczewie, styczeń 2015

 

 

Julia Sydor

Magdalena Rostworowska

 

Julia Grzegorzewska

Magdalena Rostworowska

 

 

IV Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Instrumentów Smyczkowych w Elblągu, kwiecień 2015

 

Sylwia Spodobalska

Andrzej Zieliński

 

Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im. Zdzisławy Wojciechowskiej w Bydgoszczy, maj 2015

 

Julia Grzegorzewska

Magdalena Rostworowska

 

II miejsce

 

XV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Janko Muzykant” w Sochaczewie, marzec 2015

 

 

Leon Marut

 

Maciej Przestrzelski

 

 

 

XV Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego w Łomiankach, kwiecień 2015

 

 

Wiktoria Osińska

 

Anna Skibińska-Haponiuk

VI Międzynarodowy Konkurs Duetów z Harfą w Cieszynie, kwiecień 2015

 

Aleksandra Kamińska, Helena Iglesias Vigil

Anna Sikorzak-Olek i Anna Skibińska-Haponiuk

 

 

III Konkurs Mazowiecki Taniec-miniatura instrumentalna w Konstancinie-Jeziornej, marzec 2015

 

Aleksandra Gorayska

Aurelia Liwanowska-Lisiecka

 

IV Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Instrumentów Smyczkowych w Elblągu, kwiecień 2015

 

Zofia Szlachcikowska

Jan Stanienda

 

IV Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Instrumentów Smyczkowych w Elblągu, kwiecień 2015

 

Julia Grzegorzewska

Magdalena Rostworowska

 

 

V Olkuski Festiwal Skrzypcowy „Mały violinista”, kwiecień 2015

 

Leon Marut

Maciej Przestrzelski

 

Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im. Zdzisławy Wojciechowskiej w Bydgoszczy, maj 2015

 

Ignacy Krzemiński-Iwan

Anna Skibińska-Haponiuk

I Regionalny Konkurs „Tylko Muzyka” 18 czerwca 2015 Warszawa

Olga Rudzińska

Andrzej Jakiełek

 

Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im. Zdzisławy Wojciechowskiej w Bydgoszczy, maj 2015

 

Barbara Woźnicka

Anna Skibińska-Haponiuk

 

Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im. Zdzisławy Wojciechowskiej w Bydgoszczy, maj 2015

 

Barbara Hruszwicka

Anna Skibińska-Haponiuk

 

XV Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego w Łomiankach, kwiecień 2015

 

Julia Grzegorzewska

Magdalena Rostworowska

 

III miejsce

 

XII Młodzieżowy Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Poznaniu, grudzień 2014

 

Julia Grzegorzewska

Magdalena Rostworowska

 

 

XII Konkurs Duetów Dziecięcych "Duettino", grudzień 2014

 

Leon Marut, Paweł Owczarek

Maciej Przestrzelski

 

VI Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy w Sochaczewie, styczeń 2015

 

 

 

Katarzyna Tarkowska

Paweł Wojciechowski

Wawrzyniec Afek

AnnaSkibińska-Haponiuk

Ignacy Krzemiński-Iwan

Anna Skibińska-Haponiuk

 

Ogólnopolskie Przesłuchania CEA - wiolonczela

 

 

Julia Sydor

Magdalena Rostworowska

 

Maksymilian Górski

Mateusz Szmyt

 

I Ogólnopolski Konkurs Kontrabasowy im. Bonawentury Nancka w Bielsku-Białej, luty 2015

 

Tomasz Szymański

Andrzej Jekiełek

 

I Ogólnopolski Konkurs „Miniatura Wiolonczelowa” w Warszawie, kwiecień 2015

 

Przemysław Pawlikowski

Andrzej Zieliński

 

Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im. Zdzisławy Wojciechowskiej w Bydgoszczy, maj 2015

 

 

 

 

Agnieszka Kiljan

Michała Borzykowski

Maria Helena Iglesias Vigil –

 

Anna Skibińska-Haponiuk

 

Wawrzyniec Afek

 

Anna Skibińska-Haponiuk

XV Konkurs  JuventusMusicals de SollerMajorka

Maja Uzarska

Maciej Przestrzelski

I Regionalny Konkurs „Tylko Muzyka” 18 czerwca 2015 Warszawa

Helena Hruszwicka

Ryszard Duż

Agnieszka Kilian

Michał Borzykowski

Maria Falkiewicz

Bożena Powichrowska

Klaudia Ciostek

Anna Staniak-Bagnowska

Maria Grajewska

Marta Namysłowska

 

III Ogólnopolski Turniej Wiolonczeli i Kontrabasu w Warszawie, listopad 2014

 

 

Zofia Sikora

Anna Skibińska-Haponiuk

Barbara Woźnicka

 

 

 

Anna Skibińska-Haponiuk

IV miejsce

 

International Competition of BohdanWarchalDolnýKubín, Slovakia, maj 2015

 

Leon Marut

Maciej Przestrzelski

VI Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy “Mistrz Literatury Dziecięcej O.Rieding”

Aniela Blachura

Aurelia Liwanowska-Lisiecka

V miejsce

VI Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy “Mistrz Literatury Dziecięcej O.Rieding”

Paweł Owczarek

Maciej Przestrzelski

Maria Szołajska

Magdalena Specjal-Barbachowska

Szymon Ziomek

Maciej Przestrzelski

wyróżnienia

 

III Ogólnopolski Turniej Wiolonczeli i Kontrabasu w Warszawie, listopad 2014

 

 

 

 

 

Ignacy Krzemiński-Iwan

Anna Skibińska-Haponiuk

Helena Iglesias Vigil

Anna Skibińska-Haponiuk

Agnieszka Kiljan

Michał Borzykowskiego

Joanna Kacymirow

Michał Borzykowski

Maksymilian Górski

MateuszSzmyt

 

VI Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy w Sochaczewie, styczeń 2015

 

Wojciech Łukaszewski

Paweł Wojciechowski

 

Konkurs „Mały czy duży wirtuoz?” w Warszawie, marzec 2015

 

Aniela Blachura

Aurelia Liwanowska-Lisiecka

 

III Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy dla uczniów szkół muzycznych I iIIst. w Toruniu, marzec 2015

 

Jakub Grott

Jan Stanienda i Magdalena Specjał-Barbachowska

 

IV Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Instrumentów Smyczkowych w Elblągu, kwiecień 2015

 

Bartosz Kowalczyk

Magdalena Specjał-Barbachowska

XIII Sochaczewskie Spotkania Kameralne, kwiecień 2015

 

Maria Krysińska,

Aniela Woźniak,

Ada Kaszewska,

 

Maria Kaszewska

Joanna Przewoźniczuk, Bożena Binda-Maliszewska, Paweł Wojciechowski

IV Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Instrumentów Smyczkowych w Elblągu, kwiecień 2015

 

Jakub Grott

Jan Stanienda i MagdalenaSpecjał-Barbachowska

 

V Olkuski Festiwal Skrzypcowy „Mały violinista”, kwiecień 2015

 

Karolina Wiśniewska

Aurelia Liwanowska-Lisiecka

 

Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im. Zdzisławy Wojciechowskiej w Bydgoszczy, maj 2015

 

 

Maria Czubaty

Magdalena Rostworowska

 

Joanna Kacymirow

Michał Borzykowski

wyróżnienia

I Regionalny Konkurs „Tylko Muzyka” 18 czerwca 2015 Warszawa

Lucyna Strzemecka

Joanna Konopka

Maja Wachnik

Dorota Sroczyńska

Antonina Bartyś

Dorota Sroczyńska

Agata Majchrzak

Dorota Sroczyńska

Joanna Kacymirow

Michał Borzykowski

Maria Sikora

Anna Staniak-Bagnowska

Joanna Łapko

Łukasz Łosakiewicz

Miron Przybył

Andrzej Jakiełek

VI Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy “Mistrz Literatury Dziecięcej O.Rieding

Karolina Wiśniewska

Aurelia Liwanowska - Lisiecka

Marianna Kasprzak

Bożena Binda -Maliszewska