Konkurs Muzyczny CEA 2022

Z wielką radością i dumą informujemy o wybitnych sukcesach artystycznych naszych Uczniów.

22 IV zakończył się KONKURS MUZYCZNY CEA 2022 o dużej randze, z racji najwyższych wymagań repertuarowych kierowany do najzdolniejszych uczniów szkół muzycznych.
Nasi Uczniowie wystartowali w 5 specjalnościach i w każdej z nich odnieśli znaczące sukcesy. To mocna grupa 17 Uczniów!!! Wszystkim z całego serca gratulujemy i dziękujemy. Jesteście prawdziwymi Ambasadorami naszej Szkoły. Gratulacje i podziękowania kierujemy też do znakomitych Pedagogów i do Rodziców. Wielkie brawa!

Nasi_Laureaci_zdjęcie_plakatu.jpg

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

01-530 Warszawa, ul. Krasińskiego 1

Telefon/Fax
tel. 0-22 839 18 78
fax. 0-22 839 18 79

sekretariat@szymanowski.edu.pl

Szkoła jest dostępna dla uczniów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00,
w sobotę w godzinach 9.00-16.00

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

e-mail: sekretariat@szymanowski.edu.pl

Zamknij menu