Jak uzyskać mLegitymację szkolną?

Do korzystania z mLegitymacji szkolnej niezbędna jest aplikacja mObywatel, a warunkiem jej używania jest posiadanie Profilu Zaufanego

  1. Wypełnij i dostarcz do sekretariatu Szkoły Wniosek o wydanie mLegitymacji.
  2. Na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wyślij aktualne zdjęcie (format JPG lub JPEG w rozmiarze do 5MB, wymiary minimum 496px-wysokość i 354px-szerokość lub proporcjonalnie więcej) opisując je w treści maila imieniem i nazwiskiem.
  3. Po otrzymaniu informacji z sekretariatu o wystawieniu mLegitymacji odbierz z sekretariatu Szkoły jednorazowy kod QR oraz hasło umożliwiające dostęp do usługi, dzięki któremu mLegitymacja szkolna zostanie uruchomiona na urządzeniu.
  4. Aplikacja może być aktywowana tylko na jednym urządzeniu mobilnym w ciągu 30 dni od momentu wygenerowania kodu aktywacyjnego oraz kodu QR w systemie.
  5. Pobierz i skonfiguruj aplikację mObywatel.
  6. Naciśnij przycisk „dodaj dokument”, wybierz mLegitymacja Szkolna, potwierdź zapoznanie się z regulaminem, następnie zeskanuj otrzymany kod QR oraz wpisz hasło do aktywacji.
  7. Aby anulować mLegitymacje szkolną należy wypełnić i dostarczyć Wniosek o anulowanie mLegitymacji do sekretariatu Szkoły.
  8. mLegitymację szkolną można zweryfikować wizualnie (poprzez np. hologram - jego kolor zmienia się przy poruszaniu telefonem, czy element dynamiczny - flaga na ekranie telefonu faluje). Ponadto w przypadku wątpliwości, można skorzystać z ogólnodostępnej aplikacji mWeryfikator, która sprawdzi autentyczność dokumentu, jak również to czy mLegitymacja szkolna nie została zastrzeżona w Szkole (np. w przypadku zagubienia telefonu).

Pliki do pobrania:

Dane kontaktowe

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

01-530 Warszawa, ul. Krasińskiego 1

Telefon/Fax
tel. 0-22 839 18 78
fax. 0-22 839 18 79

E-mail
sekretariat@szymanowski.edu.pl

Szkoła jest dostępna dla uczniów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00,
w sobotę w godzinach 9.00-16.00

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

telefon: 22 839 18 78
e-mail: sekretariat@szymanowski.edu.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony