Wydarzenia - Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

Wydarzenia

Zimowy Koncert Dyplomantów

Z niecierpliwością i nadzieją czekamy na Zimowy Koncert Dyplomantów!!! Orkiestra i soliści zagrają po niemal 2-letniej przerwie. Ze względu na ograniczenie liczby miejsc na widowni, pierwszeństwo do nabycia cegiełek miały Rodziny wykonawców. Żyjemy nadzieją, że Koncert się odbędzie, a nasi wspaniali Uczniowie będą mogli zaprezentować swój dorobek artystyczny. Trzymamy kciuki. Wykonawców i osoby, które przybędą na Koncert w charakterze publiczności, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Koncertu i pobranie druku obowiązkowego Oświadczenia, które należy złożyć organizatorom przy wejściu na Koncert.

Festiwal "Muzyka Świata - Świat Muzyki"

11.01.2022 rozpoczynamy festiwal "Muzyka Świata - Świat Muzyki". W pierwszym koncercie wezmą udział uczniowie wszystkich sekcji. Wyjątkowa formuła koncertu łączy w sobie słowo z muzyką. Wykonawcy przygotowali dla słuchaczy liczne ciekawostki o utworach, które wykonują. Temu niezwykłemu wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa prac plastycznych.

Drugi koncert z cyklu "Muzyka Świata – Świat Muzyki"

W piątek 14.01.2022 odbędzie się drugi z cyklu koncertów „Muzyka Świata – Świat Muzyki” w sali koncertowej naszej Szkoły. W niezwykłą muzyczną podróż dookoła świata zabiorą słuchaczy nasi utalentowani uczniowie, wykonując dzieła różnych epok i stylów.

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny

IV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny " Od Bacha do Szymanowskiego"

10-12 czerwca 2022 

Konkurs "Tylko muzyka 2022"

Szkolny konkurs "Tylko muzyka 2022" za nami! Ogromne podziękowania składam Jury w składzie prof. Adam Bogacki, prof. Piotr Hausenplas i Wojciech Pławner za pracę pro bono na rzecz utalentowanej młodzieży. Bardzo dziękuję wszystkim organizatorom z Sekcji Instrumentów Smyczkowych, Pracownikom za pomoc organizacyjną, a naszej Radzie Rodziców za wsparcie i wszelką udzieloną pomoc. Gratuluję wszystkim Uczestnikom i tym, którzy zdobyli Nagrody oraz Wyróżnienia.

Aby zobaczyć wyniki proszę kliknąć Czytaj więcej...

Ogólnopolski Konkurs Organowy

 

VII Ogólnopolski Konkurs Organowy im. Mariana Sawy

21-22 marca 2022 

Dane kontaktowe

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

01-530 Warszawa, ul. Krasińskiego 1

Telefon/Fax
tel. 0-22 839 18 78
fax. 0-22 839 18 79

E-mail
sekretariat@szymanowski.edu.pl

Szkoła jest dostępna dla uczniów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00,
w sobotę w godzinach 9.00-16.00

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

telefon: 22 839 18 78
e-mail: sekretariat@szymanowski.edu.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony