Koncerty - Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

KONCERT na RZECZ UKRAINY

Zapraszamy 30 maja 2022 r. o godz. 18.00 na UMFC

Zimowy Koncert Dyplomantów

Z niecierpliwością i nadzieją czekamy na Zimowy Koncert Dyplomantów!!!

Drugi koncert z cyklu "Muzyka Świata – Świat Muzyki"

W piątek 14.01.2022 odbędzie się drugi z cyklu koncertów „Muzyka Świata – Świat Muzyki” w sali koncertowej naszej Szkoły. W niezwykłą muzyczną podróż dookoła świata zabiorą słuchaczy nasi utalentowani uczniowie, wykonując dzieła różnych epok i stylów.

Festiwal "Muzyka Świata - Świat Muzyki"

11.01.2022 rozpoczynamy festiwal "Muzyka Świata - Świat Muzyki". W pierwszym koncercie wezmą udział uczniowie wszystkich sekcji. Wyjątkowa formuła koncertu łączy w sobie słowo z muzyką. Wykonawcy przygotowali dla słuchaczy liczne ciekawostki o utworach, które wykonują. Temu niezwykłemu wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa prac plastycznych.

Beethoven i przyjaciele

Koncert z okazji 250 rocznicy urodzina Ludwiga van Beethovena w ramach Szkolnego Festiwalu "Nasz Beethoven... i Przyjaciele" odbiędzie się online na szkolnym kanale YouTube. Premiera w niedzielę 31 stycznia 2021 roku o godzinie 19.00. Zapraszamy

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

01-530 Warszawa, ul. Krasińskiego 1

Telefon/Fax
tel. 0-22 839 18 78
fax. 0-22 839 18 79

sekretariat@szymanowski.edu.pl

Szkoła jest dostępna dla uczniów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00,
w sobotę w godzinach 9.00-16.00

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

e-mail: sekretariat@szymanowski.edu.pl

Zamknij menu