Zimowy Koncert Dyplomantów

Z niecierpliwością i nadzieją czekamy na Zimowy Koncert Dyplomantów!!!

Orkiestra i soliści zagrają po niemal 2-letniej przerwie. Ze względu na ograniczenie liczby miejsc na widowni, pierwszeństwo do nabycia cegiełek miały Rodziny wykonawców. Żyjemy nadzieją, że Koncert się odbędzie, a nasi wspaniali Uczniowie będą mogli zaprezentować swój dorobek artystyczny. Trzymamy kciuki. Wykonawców i osoby, które przybędą na Koncert w charakterze publiczności, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Koncertu i pobranie druku obowiązkowego Oświadczenia, które należy złożyć organizatorom przy wejściu na Koncert.

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4
im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

01-530 Warszawa, ul. Krasińskiego 1

Telefon/Fax
tel. 0-22 839 18 78
fax. 0-22 839 18 79

sekretariat@szymanowski.edu.pl

Szkoła jest dostępna dla uczniów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00,
w sobotę w godzinach 9.00-16.00

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

e-mail: sekretariat@szymanowski.edu.pl

Zamknij menu